Závody dospělí – vyhodnocení

Letošní 11 ročník závodů máme úspěšně za sebou. Účastnilo se 113 závodníků, což je nejvíce od začátku, kdy tyto závody pořádáme. Zajímavé je, že jsme již překročili regionální hranice a každý rok přibývá stále více závodníků z celé ČR. Závodilo “pouze” 28 místních z MO Veselí. Nejdále to k nám měli závodníci z MO Slaný a MO Brandýs na Labem. Dalším zajímavým postřehem je, že k nám často jezdí příbuzní – otec se synem, manželé, např. rodina Nováčkových vyslala 4 členy své rodiny.

Zde si můžete prohlédnout výsledkovou listinu. Celkem se nachytalo 742 ks ryb o průměrné délce 35cm. Nejčastěji se chytali kapři a pstruzi. Cenu si odneslo prvních 45 míst.

2018_Rybářské-závody-vyhodnocení-dospělí

Co říci na závěr. Do dalších let máme stále co vylepšovat. Pravděpodobně uděláme nějaké úpravy ohledně losování míst a registraci přes telefon bychom jsme úplně zrušili. Ale to se včas dozvíte další sezónu. Děkujeme všem za účast, děkujeme sponzorům a všem, kteří se na realizaci podíleli.

Sponzoři: město Veselí nad Lužnicí, rybářské potřeby “u Vendulky”, květinka Lenc, FreeFisch, řeznictví Hlaváček, elektro Štěch, Vesco mlýny, JINOS-SGRO.